צילום

אלבטרוס פורצת דרך בתחום הצילום והתוכן הדוקומנטרי לפרויקטים לאומיים גדולים ובינוניים בתחום התשתיות, האנרגיה, התרבות והסביבה. 
יכולות קריאטיביות גבוהות וכלים דיגיטליים חכמים הופכים את אלבטרוס לחברה מובילה בתחום.
אנו משלבים טכנולוגיות צילום חדשניות מהקרקע ומהאויר (ממסוקים, מטוסים, רחפנים)  כמערכות Сineflex, IMAX, 360,Virtual Reality וצילומיTL/MTL  וטכנולוגיות רבות נוספות, 
אלבטרוס מלווה לקוחות בכל שלבי הפרויקט, מייעוץ והכוונה דרך בנית תוכנית עבודה ועד להפקת התוצרים השונים.
 

צילום פרויקטים

תהליך הקמת אסדת הגז , נתיבי ישראל, כביש 6, נתב"ג, מגדלי עזריאלי, מנהרות הכרמל והשדות הסולאריים בנגב, הם רק חלק קטן מהפרויקטים שאלבטרוס תיעדה ומתעדת בליווי צמוד במשך השנים. לאלבטרוס תפיסת צילום יחודית ורב תחומית שמטרתה לספר את סיפורו של הפרויקט על כל מרכיביו השונים: מהאתגר הטכנולוגי, דרך המאמץ ההנדסי המתמשך ועד לביטוי הצד האנושי והשפעתו הרבה על הסביבה והחיים בישראל.

פתרונות צילום מתקדמים

בכדי להעביר בשלמות וברגישות את הסיפור הייחודי של כל פרויקט ופרויקט אלבטרוס מפעילה כלי צילום רבים וחדשניים מהאויר ומהקרקע. שילוב הכלים הרבים הוא המפתח להצלחה בתיעוד של פרויקטים מורכבים. בזכות השילוב בין פתרונות צילום, וידאו ואסטרטגיות תוכן חכמות כל פרויקט המנוהל באלבטרוס מקבל פורטפוליו עשיר של תוצרים באיכות הגבוהה ביותר המקנה יתרון תחרותי משמעותי לחברה בעבודת השיווק והמכירות.

תפיסת המקצועיות

אלבטרוס מעסיקה צלמים, במאים, עורכים ואנשי תוכן מהשורה הראשונה. המומחים של אלבטרוס הם בוגרים של המוסדות המובילים להשכלה גבוהה ובעלי ניסיון רב בתחום הצילום, הוידאו, התוכן והטכנולוגיה. אלבטרוס מחויבת למקצוענות ללא פשרות וביצוע איכותי, בכל תחום עיסוקה.

ניהול Data

אלבטרוס פיתחה תוכנה ייחודית SPOT המספקת פתרונות חכמים לניהול, איחסון ותצוגה של המידע הוויזואלי בענן. הפורטפוליו הוויזואלי העשיר שאלבטרוס מגישה ללקוחותיה מונגש על גבי פלטפורמה דיגיטלית נוחה וידידותית, פיתוח טכנולוגי בלעדי של החברה, אשר מטרתה לשמור, להציג ולהנגיש את כל חומרי הפרויקט בכל זמן, מכל מקום וכמובן מכל מכשיר זמן קצר לאחר שצולמו.

קריאטיב ותוכן

אלבטרוס היא יצרנית מובילה של תוכן איכותי בתחומי נוף, טבע ותרבות בישראל ובעולם. החברה מחזיקה במאגר הצילומים והוידאו הגדול בישראל הכולל כ- 800,000 תמונות וכ- 4,000 שעות וידיאו אשר צולמו באתרים שונים ברחבי הארץ והעולם. המאגר מאפשר ליוצרים והעורכים המוכשרים של החברה לממש כל רעיון יצירתי ולהפוך תוצרים קריאטיבים שונים כגון: ספריי פרוייקט, תערוכות, סיורים וירטואליים וסרטים לסיפורם סוחפים ומרהיבים ביופיים.
|| הירשם לניוזלטר שלנו והישאר מעודכן:
rights
© כל הזכויות שמורות לאלבטרוס בע״מ
DEVELOPED BY COMPIE