ספרים

לרכישה
להוצאת אלבטרוס שורה ארוכה של הצלחות מסחריות בתחומי הצילום האמנותי וספרי ארץ ישראל. הספר הראשון בסדרת הספרים המיתולוגית 'קו האופק' הנמצאת כמעט בכל בית בישראל יצא בשנת 1990 ומאז יצאו לאור יותר מעשרה ספרים בסדרה שנמכרה בלמעלה מ- 600,000 עותקים עד היום. בנוסף, אלבטרוס הוציאה לאור ספרי טיולים , ספרי אמן וסדרה של ספרים המלווים פרויקטים בסדר גודל לאומי כמו פרויקט תמר, מגדלי עזריאלי, פארק שרון, וספרים רבים נוספים.
כל ספרי החברה מצולמים, נערכים ומופקים בסטנדרטים הגבוהים ביותר .

ספרי טיולים

המאגר העצום של צילומי א"י מהאוויר ומהקרקע הוא הבסיס ליצירת סדרה של ספרי טיולים בנושאים שונים: ארץ יפה (יחד עם הוצאת מפה), טיול ילדותי (יחד עם עם עובד),

והפרויקט החדש - בשביל השירים – חיבור של נופי הארץ לאורך שביל ישראל יחד עם השירה העברית לדורותיה.

ספרי ארץ ישראל

אלבטרוס מתמחה בהוצאה לאור של ספרים מבוססי צילום משולבי טקסט בנושאי נוף, טבע, היסטוריה וארכיאולוגיה. ספרי קו האופק כוללים את: ישראל (כללי), ירושלים, תל אביב, חיפה, ארכיאולוגיה, חבל אילות, גולן, נגב, ים המלח וירדן, גלבוע ותבור.

Flights into Biblical Archaeology שיצא בשיתוף רשות העתיקות מציג את ההיסטוריה והארכיאולוגיה של א"י הוא רב מכר עולמי. 

ספרי אמן

ספרי האמן הם אוספי צילומים של נופים מהארץ ומהעולם אשר צולמו ע" דובי טל.

Terra – הוא אוסף צילומי נוף החוקר את הגבול שבין הקונקרטי למופשט. אלסקה, נפאל, טג'יקיסטן ואיסלנד - הם סדרת ספרי מסע במהדורה מוגבלת המביאים את שיאי ההתבוננות בנוף המורכב ועוצר הנשימה של ארצות רחוקות אלה.

ספרי תדמית

אלבטרוס עורכת, מפיקה ומוציאה לאור ספרים המציגים את תהליך ההקמה של פרויקטים גדולים בתחום התשתית והאנרגיה.

הפקת הספר היא סיומו של תהליך תיעוד מתמשך הכולל את כל שלבי הפרויקט בצילומים וטקסטים, מנציח את הפרויקט ומהווה מתנה ליזמים, קבלנים ובעלי עניין בתחום הממשל והרגולציה.

מרכז עזריאלי, פרויקט הקמת אסדת הגז תמר ופארק שרון הם אחדים מספרי הפרויקט שהוצאנו לאור.
|| הירשם לניוזלטר שלנו והישאר מעודכן:
rights
© כל הזכויות שמורות לאלבטרוס בע״מ
DEVELOPED BY COMPIE