אמנות

אלבטרוס פועלת תחת ניהולו של האמן וצלם הנוף דובי טל. עבודותיו, שזכו לפרסים, הוצגו בתערוכות רבות בארץ ובעולם. עשייתו האמנותית משפיעה רבות על תפיסת המקצועיות של אלבטרוס ודוחפת למצוינות לא רק בתחום הטכנולוגי אלא גם בתחום האסתטי והיצירתי. כיום אלבטרוס היא הבית הגדול ביותר של צילומי הנוף הישראלי על כל גווניו, מצילומיה הפיקטוריאליים והנדירים של ירושלים, דרך צילומי הנוף המרהיבים של ים המלח ומצדה ועד לסדרת צילומים המופשטים והאניגמטיים שכל כך מזוהים עם השפה הייחודית של האמן. לקוחות החברה נהנים מהידע הרב והמומחיות של אלבטרוס בתחום התערוכות והפקות הדפוס החדשניות ביותר בישראל.

צילום ואוצרות

פרויקטים רבים המנוהלים באלבטרוס מתוכננים מתוך המחשבה על הקונספט האמנותי הנכון שישמש כמעטפת לכל אורך הצילום וההפקה. הפרויקט של אסדת הגז הראשונה בישראל צולם תחת הקונספט היצירתי 'Making History' - במהלך הצילום נעשה מאמץ אדיר לספר את סיפורה של האסדה כמעשה אפי ומונומנטלי רב משתתפים. בסוף הפרויקט נאצרה תערוכת צילומים תחת אותו הקונספט עם סדרת קולאז'ים מרתקים המוצגים כיום במשרדי נובל אנרג'י. 

Israel’s Landscape

אלבטרוס מנהלת כיום את המאגר הגדול ביותר של צילומי נוף ישראלים מרחבי הארץ. המאגר מכיל כ- 800,000 תמונות המשוייכות לאיזורים גיאגרפיים ולנושאים כגון: ארכיאולוגיה, חקלאות, קיימות, סביבה ועוד. הצילומים מתאימים לכל מטרה - מהדפסות יוקרתיות לתערוכות, משרדים, שגריריות ובתים פרטיים כמו גם לשימוש מסחרי.
|| הירשם לניוזלטר שלנו והישאר מעודכן:
rights
© כל הזכויות שמורות לאלבטרוס בע״מ
DEVELOPED BY COMPIE